..................
 O nas

Przedsiębiorstwo CAMAC zostało założone w latach dwudziestych XX wieku, a celem było zaspokojenie potrzeb na rynku w obecnym czasie. Przedsiębiorstwo wspierało awans kulturowy takich miast jak Esparreguera, Barcelona. Dzięki innowacyjnym metodom produkcji urządzeń budowlanych CAMAC osiągnął wiodącą pozycję w swojej branży.

Mocne fundamenty, oraz nowatorskie nastawienie sprawiło, że już w latach czterdziestych została wyprodukowana pierwsza betoniarka.


CAMAC umocnił swoją pozycję jako producent betoniarek i wciągarek budowlanych w latach sześćdziesiątych XX wieku. Pomimo faktu, że w tym czasie był poważny kryzys w przemyśle budowlanym, CAMAC kontynuował swoją pracę, stając na wysokości zadania w nowych okolicznościach.

 

 

W tych niekorzystnych warunkach nastąpiła zmiana, która ożywiła przedsiębiorstwo. José Luis Bravo objął kierownictwo i przeobraził przedsiębiorstwo CAMAC w CAMAC S.A. Ponadto, również stworzył zwięzły i profesjonalny zespół i zorganizował głęboką strukturalną i techniczną przemianę w przedsiębiorstwie.

Jako pionierzy w latach dziewięćdziesiątych przedsiębiorstwo CAMAC przedstawiło współczesną linię wciągników.

Z 50 letnim doświadczeniem CAMAC umocnił swoją pozycję lidera w produkcji sprzętu dla budownictwa.

 

Wszystkie produkty są produkowane zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej, zgodnie z normą ISO 9001. Dlatego są zagwarantowane odpowiednie etapy szczegółowego opracowania produktów. CAMAC również posiada świadectwo AENOR i CERT TÜV.

Jako nowoczesne i postępowe przedsiębiorstwo, CAMAC jest świadomy znaczenia odpowiednio dobrego doradztwa przez swoich dystrybutorów jak i dostępu do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
 

CAMAC przeznacza znaczną część swoich zysków do działu badań i rozwoju nowych procesów produkcyjnych i wyposażenia. Maszyny CAMAC'a gwarantują wykonanie sprzętu najwyższej jakości, który wykona swoje zadanie w każdych warunkach.

 

 

Firma OROME jest dystrybutorem produktów CAMAC. OROME to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są produktami najwyższej jakości, bezpiecznymi oraz trwałymi i odpornymi na zniszczenia. W obrębie każdego z rodzaju narzędzi posiadamy szeroki wybór modeli, które można indywidualnie dopasować do własnych potrzeb.


Służymy produktami przydatnymi w przedsiębiorstwach każdej wielkości a naszym celem jest kompleksowa obsługa docelowej grupy klientów.

 

OROME działa sprawnie i szybko, nawet w przypadku niestandardowych zleceń, dzięki czemu nasi klienci w zdecydowany sposób zyskują na czasie. Oferujemy niskie, a co za tym idzie konkurencyjne ceny, które stanowią dodatkowy atut naszych produktów.

 

Nazwa UAC, oraz logo UAC jest znakiem handlowym przedsiębiorstwa OROME.

.................

Tel. +48 77 417 05 06, Fax +48 77 544 93 23, E-mail: uac@uac.com.pl

Copyright OROME SC 2007/2016 - Wszystkie prawa zastrzeżone!